Kino

POZNAJ NAS

Kino mieści się w budynku Centrum Kultury w Jędrzejowie przy alei Józefa Piłsudskiego 3. Posiadamy jedną salę kinową w której, w wysokiej jakości rozkładanych fotelach, może zasiąść, aż 249 widzów, by obejrzeć film w świetnej jakości. Sala wyposażona jest w projektor cyfrowy o rozdzielczości 2K i system dźwięku Dolby Surround 5.1. Srebrny ekran o proporcji 1.85:1 pozwala na rewelacyjny odbiór filmów, szczególnie w kaszecie.

Kino oferuje widzom największe hity filmowe polskiej i światowej kinematografii. W repertuarze można jednak też znaleźć kino artystyczne i filmy studyjne oraz projekcje w ramach cyklicznych wydarzeń takich jak Kino Kobiet, czy Cinemaj – wiosna dobrych filmów. Nasze kino to miejsce w którym gwiazdy ogląda się nie tylko na ekranie. Przy okazji projekcji proponujemy widzom udział w spotkaniach z aktorami, reżyserami, twórcami filmowymi. Dotychczas gościliśmy m.in. Adama Woronowicza, czy Dariusza Reguckiego. Atrakcją są też pokazy przedpremierowe czy uroczyste premiery.

BUDYNEK PRZYJAZNY OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Obiekt jak i sala kinowa pozbawione są barier architektonicznych. W sali wyznaczone są dwa miejsca na widzów poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wejście do budynku wyposażone jest w pochylnię, a w jego środku znajduje się winda, która pozwala osobom z niepełnosprawnościami wjechać na piętro. Ponado to personel naszego kina tworzy przyjazne i dostępne środowisko dla wszystkich naszych widzów. Zawsze jest pełny zrozumienia i gotowy do udzielenia pomocy i wsparcia, w szczególności osobom z niepełnosprawnościami.

ZESPÓŁ KINA

Członkowie naszego zespołu posiadają bogatą wiedzę, niezbędne umiejętności i długoletnie doświadczenie, nie tylko w branży kiniarskiej, ale też w tworzeniu i kreowaniu zjawisk kultury. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi nasze kino zapewnia dopasowaną ofertę filmową i maksymalny poziom obsługi widza.

Leszek Kowalski
kierownik kina
foto@ckjedrzejow.pl

Edgar Wojtasiak
specjalista ds. kina i edukacji filmowej
edgar_wojtasiak@ckjedrzejow.pl

Barbara Woźniak
kasjerka

DANE KONTAKTOWE

adres:  
al. Józefa Piłsudskiego 3
28-300 Jędrzejów

telefon:
57 38 57 861
41 386 12 68 wew. 103 lub 112  

e-mail:
kino@ckjedrzejow.pl

Skip to content