Ceny biletów

Cennik

Zapraszamy do zaponania się z naszym cennikiem, gdzie znajdziesz klarowne informacje na temat kosztów naszych biletów i pozostałych oferowanych usług. Dbamy o transparentność i uczciwość w relacjach z naszymi Widzami, dlatego prezentujemy szczegółowy cennik, aby każdy Klient mógł świadomie podjąć decyzję zakupową.

Dostępność pozostałych usług oraz ewentualne promocje są regularnie aktualizowane, dlatego warto śledzić naszą stronę internetową, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi propozycjami cenowymi.

CENNIK BILETÓW – TECHNOLOGIA 2D

Seanse popołudniowe – 20 zł / osoba

Seanse dopołudniowe – 15 zł / osoba

Seanse dla grup zorganizowanych – 15 zł / osoba (opiekunowie grup bezpłatnie) 

CENNIK BILETÓW – TECHNOLOGIA 3D

Seanse popołudniowe – 22 zł / osoba

Seanse dopołudniowe – 17 zł / osoba

Seanse dla grup zorganizowanych – 17 zł / osoba (opiekunowie grup bezpłatnie)

Okulary 3D – 6 zł / szt.

Nakładki 3D na okulary korekcyjne – 18 zł / szt.

TANI WTOREK W KINIE

Seanse popołudniowe (2D i 3D) – 17 zł / osoba

NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ

Karnet na 7 seansów – 70 zł / osoba

Bilet na pojedynczy seans – 12 zł / osoba

KARTA „JĘDRZEJÓW PRO”

Uczestnicy programu Jędrzejów PRO uprawnieni są do zakupu jednego biletu na każdy seans w cenie 10 zł. Aby zakupić bilet niezbędne jest okazanie kasjerowi ważnej karty Jędrzejów PRO wraz z dokumentem stwierdzającym tożsamość. Bilet z kartą Jędrzejów PRO można zakupić jedynie w Kasie CK.

URODZINY W KINIE

Przygotowanie i wyświetlenie tuż przed seansem repertuarowym spersonalizowanej planszy z życzeniami o treści i wyglądzie ustalonym przez Kino, wstęp na film dla solenizanta – usługa ta jest bezpłatna pod warunkiem zakupienia minimum 10 biletów na film dla zaproszonych gości.

Uwaga!
Usługa świadczona tylko przed seansami popołudniowymi. Przed seansem może być wyświetlona tylko jedna plansza. Zamówienie usługi należy składać najpóźniej na 3 dni przed seansem. Zamówienia przyjmowane są telefonicznie, e-mailowo i osobiście w Kasie CK. Wraz z zamówieniem usługi należy dokonać zakupu biletów na seans.

Podstawa: Załącznik nr 1 do REGULAMINU KINA CENTRUM KULTURY W JĘDRZEJOWIE z dnia 1 marca 2024 roku


NEWSLETTER

Nie pozwól, aby ominęły Cię promocje, rabaty i polecane wydarzenia!

Skip to content