Edukacja

OFERTA EDUKACYJNA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym informacje przekazywane są coraz szybciej i w najróżniejszych formach, kino i edukacja filmowa stały się niezwykle istotnym elementem wzbogacającym proces nauczania. Filmy nie tylko zapewniają rozrywkę, ale również posiadają potężny potencjał edukacyjny, zdolny angażować uczniów w taki sposób, w jaki – klasycznymi metodami – nie zawsze jesteśmy w stanie osiągnąć.

NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ

Kino Centrum Kultury w Jędrzejowie realizuje program Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. NHEF to program skierowany do uczniów wszystkich poziomów edukacji: od przedszkola, poprzez szkołę podstawową, do szkoły ponadpodstawowej. W ramach programu uczniowie, raz w miesiącu od października do kwietnia, przychodzą do kina obejrzeć film z wybranego cyklu. Przed filmem proponujemy udział w prelekcji prowadzonej przez prelegenta „na żywo”, lub odtworzonej z DCP. Każdorazowo po spotkaniu nauczyciele otrzymują na podany przez siebie adres e-mail materiały edukacyjne. Co ważne, program Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej jest zgodny z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki i wyjście do kina można zakwalifikować jako lekcja poza szkołą.

Zgłoś swoją szkołę/klasę do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Strona programu NHEF

SZKOLNE SEANSE KOMERCYJNE

Czy marzysz o magicznej podróży przez świat filmu, która połączy edukację z rozrywką? Kino Centrum Kultury w Jędrzejowie zaprasza szkoły i nauczycieli do skorzystania z oferty stworzonej specjalnie dla dzieci i młodzieży.

Dlaczego warto wybrać seanse w naszym kinie?

Edukacja w sposób niepowtarzalny

Nasze seanse nie tylko bawią, ale również uczą! W ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej przygotowaliśmy specjalne cykle, które poszerzą wiedzę uczniów na różnorodne tematy. Od historycznych opowieści po naukowe przygody – każdy znajdzie coś dla siebie.

Bezpieczne i komfortowe warunki

Nasza sala kinowa została zaprojektowana z myślą o najmłodszych widzach. Wygodne fotele, doskonała jakość dźwięku i obrazu sprawią, że seans filmowy stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Specjalne rabaty dla szkół i placówek edukacyjnych

Chcemy, aby jak najwięcej dzieci i młodzieży mogło regularnie przychodzić do kina. Dlatego przygotowaliśmy specjalną cenę na seanse szkolne i grupowe. Wspólna wizyta w kinie to nie tylko zabawa, ale także doskonała okazja do integracji uczniów.

Wsparcie pedagogiczne

Nasz personel zadba o profesjonalne wsparcie podczas wizyty. Oferujemy materiały edukacyjne do wykorzystania przed i po seansie, aby rozbudzić ciekawość i rozwijać umiejętności poznawcze uczniów.

Jak zacząć przygodę z kinem?

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej propozycji dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do potrzeb Twojej klasy czy szkoły. Dbamy o to, aby każda wizyta w kinie była wyjątkowym wydarzeniem.

CENNIK

Bilet do kina szkolny i grupowy na dopołudniowe seanse repertuarowe 2D: 15 zł. Nauczyciele i opiekunowie wstęp bezpłatny.

KONTAKT

E-mail: kino@ckjedrzejow.pl, tel. 41 386 12 68 wew. 103 lub 112, albo 57 38 57 861

Kino Centrum Kultury to nie tylko miejsce, gdzie ogląda się filmy, to miejsce, gdzie rozpoczyna się niezapomniana podróż przez świat kina. Przyłączcie się do nas i odkryjcie, jak wspaniałe mogą być to chwile!

Skip to content